| dorra091199 a întrebat:

Ce cremă folosiți voi pentru coșuri de pe față? Și unde se poate găsi? Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna! Poti folosi crema matifianta antiimperfectiuni de la Elmiplant pentru ca e foarte eficientă placuta si ieftină happy cauta la farmacii sau pe 1001cosmetice.ro sau pe eMAG.ro

| ilinc a răspuns:

Bioderma sebium global este foarte buna o recomand din tot sufletul este cam scumpa pentru cantitatea pe care o ofera dar este perfecta pentru cosuri, acnee, inflamatii etc. succes!

| ilinc a răspuns:

Se poate gasi la orice farmacie dar iti recomand farmacia ei doarece acolo o gasesti la reducere

| Robert_Mocanu_1996 a răspuns:

Incearca cremele de la Gerovital (acnee), sunt putin cam scumpe dar au efecte 100% si le gasesti in toate farmaciile naturiste!

| ZileCuSoare a răspuns:

Buna. Eu folosesc crema de aici www.parfumfm.ro o gasesti in catalogul cu parfumuri. In catalog e putin cam scumpa insa daca te inscrii ca reprezentant o poti cumpara cu vreo 20 de lei mai ieftin. Eu sunt tare incantata de ea dupa 3 zile mi-au cam trecut cosurile, plus ca pot sa iti recomand alta crema si pentru pestele rosii de e fata. Desi mie mi-au trecut toate iar eu aveam foarte multe cosuri mai ales pe frunte inclus dinalea mici, mici una langa alta. rich cream intensive se numeste crema, la mine avut afect poate are si la tine. Tin sa mai spun ca am incercat cel putin 10 tipuri de creme din magazine si nu au avut nici un efect:)

| Teodora69 a răspuns:

Am avut acnee SEVERA. M-am dat cu solutia Zineryt care costa in jur de 30 de lei si intr-o luna nu mai aveam niciun cos pe fata. Nici semne nu mi-a lasat. Dupa 1 an de cand am scapat de cosuri pot spune ca nu mi-au aparut decat vreo 2-3 cosuri cand eram la perioada. In rest am un ten fin ca un fund de bebelus big grin I
Chiar iti recomand Zineryt, face minuni. Bafta!