| Ƙιттʏ a întrebat:

Hei bunaa! Sambata este ziua unei prietene love struck si nu stiu ce cadou sa ii fac thinking Ei ii cam place de Hello Kitty :-x

Ce cadou sa ii fac? Mentionez ca face 12 ani :-D

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| stiiix a răspuns:

Un ceas cu Hello Kitty?

| Lovemebabybee a răspuns:

Cumparai haine cu hello kitty... iar daca ajungi pe la o bijuterie sunt medalioane cu hello kitty si nu sunt scumpe... funditabig grin?

| vanessa_8029 a răspuns:

Maine e ziua prietenei mele.si i'am luat un perus :X

| r0xaa a răspuns:

I poti lua un ceas Hello Kitty sau niste cercei ceva de genu daca zici ca i place:*

| Cubulets a răspuns:

Pai du-te si i-ai o bluza cu hello kitty su un parfum sau un lantisor...
Oricum poti sa ii iei orice cadou, gestul conteaza.

| Gothick666Boy a răspuns:

Poti sai iei un tricou cu Hello Kitty sau niste papuci ceva...ai mai putea sa ii iei o caciula ceva...

| ATHOS a răspuns:

Pentru aceasta varsta un cadou frumos si util poate fi o carte pe care poti sa ii faci si o dedicatie. Va fi un cadou care care o va face sa isi amintiteasca mereu cu placere de tine.
Bafta!

| BrD a răspuns:

Un ceas Hello Kitty happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu iti recomand un medalion cu pisicuta colorat sau un ceas vintage.
Iti recomand meli melo sau accessorize.

xoxo, didi

| iulyspy a răspuns:

Un Hello Kitty de plus sau eu stiu o poseta cu Hello Kitty, o bluza cu HK, un joc cu HK, ceva cu HK daca stii ca-i place:d

| addictEd_4372 a răspuns:

Un vibrator XXL roz.

| madapisicuta22 a răspuns:

Pai poate o geanta cu kitty sau un lantisor cu kitty sau o bratara stiu si eu accesori sau poate un breloc dragut cu kitty presupun ca are telefon un tricou, o curea, sau un parfum dulce [...]nu stiu poate ati alegi ceva din rasp meu de mai sus bafta la ziua ei si sper sa-i placa pooooooooooop:X:X::X

| anaa_8978 a răspuns:

Bai eu de ziua mea am primit o suzeta si un ursulet de pus mi se pare f interesant si haios si am 14 ani deci nu e nici mica nici mare e ok sau daca nu poti sa ii iei ceva gen un carnetel cu hello kitty sau pix sau un tricou ceva ...nu stiu trebuie sa ai imaginatie la chestii din astea big grinsper ca te am ajutat big grinkiss

| Rapsodia a răspuns:

Poati sa ii personalizezi o geanta cu personajul ei favorit, nu este nici scump si te asigur ca va fi foarte incantata.