| Roxana06 a întrebat:

sambata este ziua unei prietene face 14 ani si nu stiu ce cadou sa ii fac? Ceva propuneri? ( funda )

Răspuns Câştigător
| EAlice a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea sa primeasca. Daca ii plac flocoseniile, poti sa ii iei un pufulete de plus sau ceva de genul. Desi, daca nu e pasionata, sau nu ii plac deloc, mai bine nu, si desii te gandesti ca incepe sa fie am mare pentru asa ceva, e adevarat, dar e si simpatic. Ai putea sa ii iei o bluzita, mai pe genul ei, vezi si tu masura asa mai din ochi; o alta optiune ar fi o pereche de cercei, ca atunci cand ii poarta sa isi aduca aminte de tine, sau si o bratara. Acum depinde si de gusturile persoanei respective. Oricum sper sa ii placa indiferent de ce ii vei lua.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cărți, jucării de pluș, jocuri, gablonzuri, parfumuri, un gagic... laughing.

| EAlice a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea sa primeasca. Daca ii plac flocoseniile, poti sa ii iei un pufulete de plus sau ceva de genul. Desi, daca nu e pasionata, sau nu ii plac deloc, mai bine nu, si desii te gandesti ca incepe sa fie am mare pentru asa ceva, e adevarat, dar e si simpatic. Ai putea sa ii iei o bluzita, mai pe genul ei, vezi si tu masura asa mai din ochi; o alta optiune ar fi o pereche de cercei, ca atunci cand ii poarta sa isi aduca aminte de tine, sau si o bratara. Acum depinde si de gusturile persoanei respective. Oricum sper sa ii placa indiferent de ce ii vei lua.

| marius18_6877 a răspuns:

Iai si u o Rokitza O tigare Falsa dinaia cu bateri big grin haine ceva.big grin laughing) Pana la urma gestu conteaza :X big grin