| deny11397 a întrebat:

Hello, TPU. Sambata e ziua iubitului unei prietene si nu stie ce sa'i ia. Tipul nu e deloc romantic si fata nu stie ce cadou sa-i faca, ceva sa'i placa. Aveti vreo idee? Mersi :*

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

O jaketa neagra, un parfum, un joc cu masini(sau cu ce ii place lui), un CD cu cantecele lui preferatebig grin... sper ca iti plack ideile melehappypuppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Daca nu e romantic crezi ca vrea un sticker cu ei doi? Un parfum ceva e mai indicat happy

| fotomatic a răspuns:

Ceva personalizat. O perna sau un mouse-pad. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro