| Kyky102 a întrebat:

Hei. Care dintre voi a folosit crema apidermin? Este buna? Ma va ajuta sa scap de petele lasate de cosuri?
Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa crema!
Iti recomand:
TRATAMENT CU LASER
Dacă semnele lăsate de acnee sunt adânci şi chiar au devenit pentru tine un complex, poţi încerca un tratament cu laser care diminuează considerabil cicatricile şi ajută la reînnoirea celulelor pielii.
SAU
Prin MICRODERMOABRAZIUNE
Este o procedură medicală care elimină primul strat al pielii. Atenţie, acest tratament se face numai cu ajutorul unui dermatolog de încredere! Este o procedură care te ajută să scapi de semnele lăsate de acnee, dar şi de coşuri sau riduri.
Te pup!

| Oviiyy a răspuns:

Dupa epilare incerca sa te dai cu ulei de masline extravirgin 100%, are rol de calmare si hranire a pielii datorita compozitiei sale. gasesti pe www.uleimasline.info natural 100%