| Caramelll a întrebat:

Ati folosit sau folositi crema Apidermin? este buna si pentru cosuri si iritatii?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Este excelenta! Eu am tenul gras si cosuri si o folosesc de mult timp si nu mi-a mai aparut nici un cos! Am pielea curata si sanatoasa datorita lui.Imi place mult si n-as renunta la el niciodata! Bafta!

| Caramelll explică (pentru BombonicaXD):

Dupa ce ma demachiez sau cand nu sunt machiata sunt putin rosie in jurul nasului, pe obraji si putin pe frunte, este buna si pentru asa ceva?

| BombonicaXD a răspuns (pentru Caramelll):

Da,este buna pentru toate tipurile de ten, de la cel sensibil la cel gras.In principal este buna pentru demachere si sa stii ca indeparteaza destul de bine si machiajul waterproof, dar o si hidrateaza in acelasi timp.