| CoOkiEe a întrebat:

Hei! Ce autobronzante mi-ati puteam recomanda? Sa nu lase pete si sa nu ma faca portocalielaughing(mi s-a intamplat) firma nume si poza sau ceva de genu` daca se poate.mersilaughing si scuze daca nu e buna categoria dar e cea mai populata cred.dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa incerci emulsia autobronzanta din gama Gerovital Sun.Mai multe amanunte aici:
http://farmec.ro/produse/plaja/emulsie-autobronzanta-93.html
Te pup!

1 răspuns:
| xxDudaxx a răspuns:

Eu am incercat autobronzant de la Dove atat pentru corp cat si pentru fata.Asta se intampla acum cativa ani. Cat despre pete e important sa il intinzi bine si sa te speli pe maini dupa, daca nu vrei sa fii bronzata in palme. Succes!