| jan33tt a întrebat:

Hei... ce credeti ca pot sa ii iau cadou tatalui meu de craciun? adica.in afara de haine, pentru ca nu i stiu marimea...

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

O şampanie, sau un wisky

Sărbători fericite!

| zdrangoi a răspuns:

Un aparat de ras mai sofisticat,un after shave, o sticla de "ceva" daca ii place..., o curea de pantaloni, un portmoneu.

| Ncl_9813 a răspuns:

O poza inramata cu toata familia,un ceas,un parfum,sticla de vin vechi+accesori(suport pentru sticla),cana persoanlizata,portofel,fular, o geanta dimplamat, un DVD cu filmul lui preferat. Sper ca te-am ajutat.

| marianje a răspuns:

Incearca o chitara sau ceva sa il fac mandru.Doar esti fiica/fiul lui. Orice cadou inseamna pentru el. Orice cadou dat de fiica/fiu e nemaipomenithappy

| RatuscaCeaUrata a răspuns:

Cadoul care i`ar fi de folos. sa ii urezi la multi ani de craciun si multa sanatate. roaga-te pentru el si fam. tabig grin fundaaA?big grin