| bombonika1799 a întrebat:

Hei! ce parere aveti despre fonful de ten :http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=30422? il pot folosi daca am 15 ani( fara comentarii gen: sa iti ascunzi copilaria sau ceva de genu),adica nu o sa imi faca rau,gen sa ma imbartaneasca prematur sau sa imi apara cosuri de la el? adica daca ma demachiez si seara si dimineata,imi tonific si imi hdratez tenul imi poate face ceva? am cateva cosuri, puncte negra si multe irme de cosuri.ce alt fond de ten sau bb-cream imi recomandati?

1 răspuns:
| BlaaBlaa a răspuns:

Poti folosi un bb cream de la garnier sau elmiplant sau fond de ten cu acoperire mica care sa fie lejer pe fata. (rimmel london match perfection - sunt foarte multe, te poti duce intr-un magazin si intrebi ce fond de ten iti recomanda pentru tenul tau ) Si daca te demachiezi tot timpul, iti hidratezi si iti exfoliezi tenul nu o sa ai probleme.