| justme_3711 a întrebat:

Hei :* ce parere aveti despre plasturii pentru puncte negre? folosesc la ceva? i`ati incercat? si cam cat costa si de unde ii pot lua?

Răspuns Câştigător
| hope2destiny a răspuns:

Nu sunt buni deloc. in afara de faptul ca doare, acei plasturi nu iti elimina in totalitate punctele negre, dilata porii si ii fac sa se "reincarce" la loc, reaparand punctele negre. mai bine investesti intr-o crema buna pentru fata. totusi, acei plasturi se gasesc in supermarketuri, de ex. kaufland.

4 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Daca ii folosesti cum trebuie sunt foarte buni, gasesti in sensiblu, carrefour, etc.

| Larisa7883 a răspuns:

Nu sunt foarte buni, totusi mie mi-au scos cateva puncte negre dar nu in totalitate.

| lolly_3072 a răspuns:

Daca esti din bucuresti ii gasesti in cora pantelimon si sunt ieftini cam 9 lei si au vreo 10 plasturi din aia inauntru.scot ceva da nu mult:-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere tocmai buna despre acei plasturi. Nu i-am incercat, insa stiu din surse sigure ca nu ajuta la nimic. Costa in jur de 3-4 lei. Eu am gasit la Kaufland, insa sunt si la Metro, Carrefour sau alte supermarketuri. Ai putea incerca lotiunea astrigenta pentru puncte negre de la avon, nivea sau favisan. Succes!