| BlackEyes21 a întrebat:

Hei! Ce pret are Estee Lauder Stay in place in Douglas?

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Hei! Si pe mine m-a interesat mult timp acest fond de ten (eu avand probleme cu tenul si dorind o acoperire cat mai buna) si m-am tot interesat si in Sephora era 230 de lei (ca-l tot pandeam eu sa se ieftineasca, sa-l cumpar si nu se mai ieftinea, haha). In Douglas nu l-am cautat sa vad cat costa. Si pana la urma stii ce am facut? M-am dus in Sephora, am testat nuantele sa vad care mi se potriveste si mi l-am comandat de aici:
http://www.aoro.ro/estee-lauder/double-wear-stay-in-place-make-up/. Si e si mai ieftin ca in magazine.
Stiu ca asta nu mai tine de intrebarea ta deja, dar sa stii ca pe mine nu m-a impresionat cu nimic. Acopera bine, dar nu mai bine decat alte fonduri de-ale mele de ten mult mai ieftine, plus ca daca ai probleme cu tenul si pui o cantitate mai maricica, e foarte vizibil, incarca rau porii. Daca nu ai pori mari, e posibil sa-ti placa. Oricum, stii cum se zice: niciodata nu te lua dupa altii in ceea ce priveste produsele cosmetice, ceea ce imi face mie bine poate sa nu-ti faca tie si invers.
Oricum, e un fond de ten bun, dar sunt altele la fel de bune plus ca la banii astia, ar trebui sa fie perfect. Sper ca te-am ajutat.