| eu_3300 a întrebat:

Mi-am luat o crema de galbenele cu propolis de cate ori pe zi imi pot da pe fata?, am luato pentru petele rosi lasate de cosuri sper sa functioneze altfel morsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

De doua ori pe zi. Dupa ce te speli bine pe fata cu sapun happy

| enchanted a răspuns:

Depinde de tenul tau daca este mai uscat sau gras, stiu ca poti sa te dai de cate ori este nevoie nu este containdicatie, incearca otetul de miere apoi putina miere pe pete si dupa ce te vai clati dupa vreo trei sferturi de ora vei vedea schimbarea

| Deniz a răspuns:

Odata dimineata, odata seara!