| eu_3300 a întrebat:

Am luat o crema de galbenele cu propolis pentru petele lasate de cosuri si pentru cosuri este buna?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să te dai cu ea îți cureți tenul cu ceai concentrat de mușețel.
Pa, pa.

| Brunettedlk a răspuns:

Acea crema de obicei se foloseste pentru pielea crapatawinking

cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog kiss

| DemiLovato_3541 a răspuns:

Buna eu am 12 ani si iti recomand sa te duci la farmacie si sa ceri zineryt si skinoren sunt cele mai bune medicamente pentru cosuri si petele lasate de cosuri sper sati foloseasca te pup:X:*.

| DemiLovato_3541 a răspuns:

Sau mai stiu una du-te la farmacie si cere Vichy e cea mai buna e cu apa termala si o crema are multe dar e cam scumpa... 100 ronbig grin e buna mi-a luat mama si e super tare.Sa fie vichy cu chutia albastra. pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

se foloseste mai mult pentru piele crapata. sau uscata