| Nicki18 a întrebat:

Hei! Cum pot sa fac ca sa am parul:
1) mai stralucitor
2) cu volum
3) sa fie mai hidratat (adica sa nu mai fie aspru)
4) sa fie moale
5) sa fie usor de pieptanat
6) sa nu se incalceasca atat de des
7) sa nu se mai infoaie (in unele zile arata ca parul unei vrajitoare big grin)
8) sa stea mai "lipit de cap"(pentru ca la mine,chiar si intr-o incapere,stau multe fire de par ridicate de le poti numara big grinDDD)

Si da, stiu ca am multe cerinte!
Pentru cele mai bune sfaturi fundawinking

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Foloseste dupa fiecare spalare ulei Mythic Oil de la L 'oreal professionel.
Pentru volum/sa nu stea lipsit de cap il poti tapa (cauta explicatii suplimentare pe youtube sau google) si incearca sa ti-l usuci tinand capul in jos.
Citeste si aici http://therhythmofheels.wordpress.com/......a-parului/

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Din pacate, mergi la dermatolog.

Vezi daca este totul ok cu scalpul tau.

Apoi revino aici.