| ChrisNOW a întrebat:

Dupa ce imi fac baie si imi usuc parul cu feonul,parul mi-se infoaie prea mult in fata(se incarca prea mult) si e prea moale,dar si aspru nu il pot face nicicum...Ce pot face sa nu se mai faca asa si sa il pot aranja mai usor, dupa 2 zile imi este mai usor sa il aranjez!(Sunt baiat apropo)winking

Răspuns Câştigător
| MadaMadalici a răspuns:

Lasa-l in prosop pentru vreo 15 minute dupa piaptanal in ce directie doresti... si foloseste feonul insa doar putin happy

| ChrisNOW explică (pentru MadaMadalici):

Insfarsit un raspuns serios... happy Multumesc!

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu mai folosi feonul. Lasa-l sa se usuce natural.
Cum il aranjezi, apropo? big grin

| stlucian a răspuns:

Tunde-lbig grin