| ShinnyDowei a întrebat:

Hei; D mâine am programare la coafor. M-am decis sa-mi fac o schimbare. As vrea sa îmi fac breton drept însă nu stiu cat de bine ar sta, cu toate ca am mai avut straight facenu am fruntea ingusta, dar am un vârtej fix in fata straight face acum am breton pe o parte pana la bărbie xD sfaturi?

1 răspuns:
| masiunea a răspuns:

Eu tot am virtej in fata si imi cresc bretonul si imi sta fine, ti-as sfatui si tie sa faci asa, stiu ca noi fetele avem boala cu schimbari dar incearca sa te vopsesti mai bine, dar parul creste-l.