| LorenaAnca a întrebat:

Hei! De curand mi-a venit ideea sa imi cumpar un sacou. Am vazut multe modele si as vrea si eu. Mi-ati putea spune la ce se poarta,ce culori se poarta, la ce incaltaminte etc. Cel mai util sfat va primi funda!

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa-ti iei sacou i-ati pe negru sau crem.
Da se poate purta si la blugi, uite: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si ar merge cu niste botine cu platforma, dar am vazut anumite fete care il i-au cu ugg-uri, bascheti chiar si tenesi.
Sper ca te-am ajutat :);)!

7 răspunsuri:
| LorenaAnca explică:

Se poate purta si la blugi? Cateva dintre prietenele mele spun da, altele nu.

| OanaMada a răspuns (pentru LorenaAnca):

Da se poate purta si la blugi si cu pantofi cu toc si cu balerini nu exista o regula anume, incearca sa le combini cat mai bine si sa arate frumos din punct de vedere estetic. nu te ghida dupa anumite reguli incearca sa fi creativa:*!

| ktlina a răspuns:

Cred ca poti sa porti sacou cu jensi mulati cu tenisi si un lant lung. sau cu o fustita colorata daca sacoul este simplu.anul asta se poarta culori neon asa ca un sacou nebunatic pink sau viiolet ar fi ok daca ti-ar sta bine.

| OanaMada a răspuns:

Sacoul galben se poarta primavara asta, in combinatie cu piese negre sau culori contrastante.Sau daca vrei ceva office, un sacou negru de catifea in combinatie cu o bluza draguta si o fusta creion. Mie chiar imi place ideea asta happy. oricum pentru primavara asta se poarta sacourile foarte colorate cu balerini la fel colorati sau daca vrei cefa mai elegant o pereche de papuci cu toc dar colorati si cat mai confortabili. sper sa ti-am fost de ajutor :* funda?

| cristina6713 a răspuns:

In sezonul asta primavara-vara se poarta foarte mult culorile turcoaz si negru, din punctul meu de vedere cel mai mult avantajeaza pe toata lumea sacourile negre asa ca te sfatuiesc sa-ti cumperi, sa stii sa am vazut sacouri foarte dragute la stradivarius, pull &berr si berska.Bafta la shopping!

| KamiixSweet18 a răspuns:

Poti purta un sacou cu o rochie mai eleganta si la culori se poarta un verde smarald adica un verde mai deschis

| Michelle47 a răspuns:

Depinde in primul rand de culoarea sacoului si de forma lui, adica model mai elegant, casual