| aam498 a întrebat:

Buna tuturor!
Saptamana viitoare este majoratul iubitului meu si nu am idee ce as putea sa ii dau cadou. Nu este genul de baiat care sa poarte ceasuri sau lanturi. Poarta doar un anumit tip de bratari, iar eu nu stiu care e acela pentru ca nu l-am vazut niciodata sa poarte una. Nu as vrea sa ii cumpar haine sau incaltaminte pentru ca nu mi se par un cadou potrivit pentru un majorat. As vrea idei de cadouri dar care sa fie putin mai speciale, pentru ca vreau sa surprind o persoana speciala. Accept orice sfat!

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Iai ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii place fotbalul, ii poti face cadou o minge cu autograful tau pe el. Daca este religios, ii poti face in dar o cana cu verset sau o icoana happy

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Sincer si eu am fost pusa in situatia asta, nu stiam ce sa ii iau, imi faceam griji ca daca nu o sa ii placa. Eu m-am inspirat de pe anumite site-uri pentru a alege un cadou care sa fie pe placul lui. Eu ti le las aici poate o sa iti fie de ajutor.
https://www.gardianul.ro/cadouri/pentru-iubit/
https://www.gardianul.ro/electronice/cel-mai-bun-smartwatch/