| Annnes a întrebat:

HEI!
De curand mi-am facut un blog unde sa vand bratarile prieteniei.As vrea sa-mi dati niste idei cum as putea atrage clienti.

fundita bineinteles pentru cine imi da idei:d
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Intai trebuie sa schimbi putin aspectul blogului, deoarece asta conteaza foarte mult, inscrie site-ul in diferite directoare web, fa blogului o pagina de facebook si lasa linkul tau pe alte bloguri.

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Fa-ti cont pe trendzone.ro si expune-ti produsele si acolo.
Mai poti incerca pe forumul eva.ro sa-ti prezinti blogul si produsele in sectiunea dedicata vanzarilor.

| unknownn a răspuns:

Si n-o sa fie mai scump transportul decat bratara in sine?