| xOfiintaUnicata a întrebat:

Hei. Este ziua unui prieten de-al meu. El e baiat, eu fata. Ce as putea sa ii cumpar? Nu foarte exagerat sau foarte scump rolling on the floor. Cel mai bun raspuns primeste fundita, desigur. Multumesc. Scuzati daca am gresit categoria, sunt noua. happy

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BonneLess a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum sau un ceas si alte chestii...

| sashihy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il iei cu tine la cumparaturi,sa-l intrebi pe el ce preferinte are, sau daca nu ai timp asa ii poti da banii lui personal, sa-si cumpere el ce vrea.De acum, la 12 ani incepe si el sa fie mai "golanash"si sti cum sunt baietii, legat de bani, nu ai de unde sa stii ce face eltonguetongue

| Dimineata a răspuns:

Ai putea sa'i iei
-o bratara, dar fi sigura sa'i fie pe marimea lui,
- un tricou pe gustul lui,
-o trusa cu sampoan, deodorant parfum...etc;
-sau doar un parfum
-o camasa
Ai putea sa'i cumperi ceva ce te caracterizeaza, sau sa'i construiesti ceva legat de tine.
-un CD cu poze montate cu voi si cu o melodie
Cam atat!

Bafta!

| MrAngelus a răspuns:

O camasa de toamna in carouri (culori: violet, alb. gri maro, portocaliu) de la H&M. Du-te in Unirii si cauta acolo, daca nu gasesti marimea lui, du-te la Pull and Bear.

| Alleksaandra a răspuns:

Eu as sugera sa ii cumperi o masina cu telecomanda, Lego, o minge noua de fotbal sau un arc de jucarie.Cam astea sunt preferintele baietilor.Ei nu se prea uita dupa haine. Sper va raspunsul meu iti va fi de folos.

| Rallu99 a răspuns:

O rama de poza
funda?

| ciupitzzel a răspuns:

O bratara, un ceas.si alte chestii folositoare baietilor

| sKiZzZzo a răspuns:

Niste prezervative laughing

| xOfiintaUnicata explică:

SKizZzo, baiatul face 12 ani rolling on the floor Nici chiar asa!