| Panda a întrebat:

Hei fetele aveti idee ce fel de cizme se poarta iarna asta?

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Cu toc mediu, inalte si stranse pe pulpa.
si cele de calarie sunt ok.
totul e sa fie de buna calitate, sa nu arate ieftin.

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Bocanci.
De fapt nu știu dacă asta se poartă dar măcar cu bocancii nu patinezi pe gheață cum patinezi pe cizmele cu toc mediu precizate mai sus să cazi în mutră să-și bată joc lumea de tine. Cui îi mai pasă ce cizme frumoase ai când ești înșirată pe jos...

| roxycool a răspuns:

Niste cizme fara TOC cu blanita pufoasa si nu chiar inalte pa! funda? plzz am dat raspuns mai bun ca daniel si FucktheSystem

| FucktheSystem a răspuns (pentru roxycool):

Cerșetoria se pedepsește prin legehee hee

| roxycool a răspuns:

FucktheSystem nu te potolesti!

| FucktheSystem a răspuns (pentru roxycool):

Cum adică să mă potolesc? e adevărat.
Nu e ok să stai să cerșești pe aici funde, dacă cineva îți consideră răspunsul folositor îți dă fundă, dacă nu nu îți dă, nu trebuie să întinzi tu mâna ca milogii pe la colțuri să ți se dea.

| roxycool a răspuns:

Daca stii nu cer miss cea mai mincinoasa fata