| Dereczki a întrebat:

Hei fetele, stiti cumva unde pot gasi vopsea pentru par de la Revlon? Nu am cautat nicaieri inca si as dori sa nu fiu nevoita, ci sa ma duc direct la sursa sigura. Daca ati folosit cumva din gama 'highlight' spuneti-mi si niste pareri, sfaturi. Multu!

4 răspunsuri:
| aiurea231223 a răspuns:

Eu folosesc revlon, sunt din timisoara dar nu stiu unde gasesti eu ma vopsesc la salon trendy care se bazeaza pe produsele acestora

| Dereczki explică (pentru aiurea231223):

Merci! Voi incerca si la saloane daca nu gasesc in Cora big grin

| TreiSurori a răspuns:

O prietena a folosit saten.
l-a gasit in cora, hipermarket (acum depinde din ce oras esti, eu zic de Bucuresti)
daca nu, le poti cumpara de pe net.

| Dereczki explică (pentru TreiSurori):

Din Bucuresti sunt, mercic pentru raspuns, voi da o fuga maine ca-mi este aproape marketul. Seara buna sa ai big grin