| AlexandraM888 a întrebat:

am si eu o intrebare a incercat cineva gama Revlon COLORSILK? as vrea sa imi vopsesc parul, nu l-am mai vopsit de un an de zile si jumatate parul este culoarea naturala un saten inchis si de la jumatate este un rosu spre aramiu si as dori sa ma fac un ciocolatiu, daca a incercat cineva din gama REVLON vreo nuanta de castaniu care sa prinda f bine si peste urme de roscat sau orice alta marca de vopsea va rog sa imi spuneti si mie, mersi!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am incercat Revlon o nuanta de blond cand m-am vopsit prima data. Vopseaua asta e fara amoniac si cred ca ar fi cea mai potrivita pentru tine daca vrei sa-ti iei ciocolatiu.

| SerafimHD a răspuns:

Mai bine ti-l vopsesti la salon!