| LittttleMonster a întrebat:

Hei fetele TPU!:*Am o intrebare:voi ce fond de ten folositi? Dar sa fie bun si pentru piele putin uscata.Eu am pielea grasa dar se usuca cand ma dau cu fond de ten.PS:inainte ma dau cu crema hidratanta. FUNDA:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| leeah23 a răspuns:

Hidrateaza-te iar pai cel mai sanatos e sa dai cu fond de ten lichid!
Pt. ca am vazut la Dr.Oz ca pe timp indelungat fundul pudra iti ajunge in plamani de la particulele foarte fine de fond de ten! Dar cel mai bine doar hidrateaz-o daca ti se usuca fata cand dai cu el!