| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei fetelor,am intalnire cu un baiat zilele astea si am auzit ca o sa fie foarte cald afara sad,ce sfaturi imi dati sa reziste fondul de ten, adica sa nu-mi transpire fata si o sa-mi fac si parul cu placa si parul meu la umiditate se face ondulat...cum sa fac sa reziste sa stea drept?

Răspuns Câştigător
| ALittleDeath a răspuns:

Daca dai si pudra peste fondul de ten rezista. Bine, acum sa fie si de calitate. nu o pudra la 5 leihappy

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine nu-ti da cu fond de ten, eventual putina pudra pentru ca o sa transpiri si o sa se vada urat. Parul, ori prinde-ti suvitele din fata si lasa restul pe spate ori ai grija sa mergeti intr-un loc racaros sa nu transpiri.

| whatevernvm a răspuns:

Ce intrebare plina de cancer

| Cristinaaa57 explică (pentru whatevernvm):

Stii puteai sa nu raspunzi, dar cred ca singura de aici cu cancer tu esti happy.

| whatevernvm a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Yea. A lot

| Musique a răspuns:

De ce nu renunți la astea?
Crede-mă, cei mai mulți dintre băieți preferă fetele cât mai naturale.

| samiZiciPompier a răspuns (pentru Musique):

Da, si mie im plac naturale. Cand nu stiu ce complimente sa ii fac ii mai zic ca i-a mai trecut acneea, ii mai sparg un cos, ii mai smulg un fir alb, etc...

| Musique a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Heh. Mai sunt printre noi și oameni care pot trece peste imperfecțiuni de genul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Subscriu big grin

| aXy99 a răspuns:

Nu te mai machia.

| Florentina9210 a răspuns:

Baietii prefera fetele naturale, nu ''mascate''. Du-te asa cum esti tu, si daca te place si asa, atunci e bine, daca nu, mai sunt baieti destui. Asta sunt, asta ma cheama.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Dcaca ai un decolteu generos poti sa-ti dai si cu crema de ghete pe fata ca nu va observa diferenta.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Unde va fi cald? Eu vad ca ploua in cam toata tara, iar de miine e si avertizare de ploi. Asa ca are sa ti se increteasca parul...

| Kandia15 a răspuns:

Ar trebuii sa renunti la fondul de ten. Cei mai multi baieti prefera fetele naturale! Iar parul ondulat e super mega dragut! Eu zic ca daca e prima intalnire sa mergi naturala.