| maria1992 a întrebat:

Buna fetelor! Zilele astea mi-am taiat breton simplu (nici prea gros nici prea subtire, asa, potrivit) si imi sta foarte bine.:d Problema e insa ca de la jumatatea firului de par in jos, imi sta un pic in stanga sau indreapta.Nu pot spune ca e ondulat, dar nici f drept nu e. Oare cum il pot face sa stea mai drept, fara placa? Voi cum faceti? Mentionez ca parul meu (nu ma refer la breton)nu e ondulat, cand e proaspat spalat e chiar drept. Merci pentru raspunsuristar

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser:) a răspuns:

Poti dupa ce te speli pe cap sa il aranjezi cu o perie rotunda si cu fheonulwinkingsper ca ti-am fost de foloswinking

4 răspunsuri:
| @@ a răspuns:

Din aia rotunda ma...
si dai cu feonul si gata se usuca.
sau poti folosi placa.
dar nu des
ca ramai fara bretonlaughing

| maria1992 explică:

Bine...si unde gasesc o perie rotunda?laughing

| maria1992 explică:

A! Si la ce fel de perie va referiti? Perie din aceea gen ondulator, mai mare, sau perie simpla, ca aceea de periat parul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu peria rotunda.