| Lala20 a întrebat:

Hei fetelor.am o problemuta. Joi am bal si mi-am cumparat o rochie fara bretele. Mi-am luat apoi si un sutien cu bretele detasabile, si probandu-le impreuna am mereu proasta impresie ca imi aluneca...adica aluneca sutienul si trage in jos si rochia. Nu stie ce sa fac! Sa pun bretele transparente... sau ce sa incerc? straight face Rochia are ea ceva pernite mici, dar nu-mi sta bine fara sutien.sad Si mai tin sa precizez ca rochia nu are niciun fermoar, la spate e "elastica" intr-un fel.

2 răspunsuri:
| BlackD a răspuns:

Eu am avut la banchet tot o rochita fara bretele, am constatat ca nu se poate sta fara bretele atunci cand te,, zbaltai,,laughing si am hotarat sa`mi pun bretele, am taiat din rochita [nu s`a observat asta-eram decenta:d] si mi-am pus bretele si am stat linistita toata seara :d
O colega de`a mea a avut o rochita fara bretele si la sutien avea bretele transparente a rupt in seara aia nu exagerez 5 bretele pana la urma a ramas fara rezerve si s`a vazut urat[ bine ca era deja tarziu]
Deci daca poti puneti brete, dar nu transparente ca se vad urat X_x
sper sa te fi ajutat happy

| chupacups a răspuns:

Iti poti cumpara cupe de silicon care se lipesc direct pe sani! eu asa fac sper ca voi primi fundinta big grin