| LoveIsMyDrug a întrebat:

Mi-am luat o rochie de banchet si problema mea este ca sa vede sutienul (la spate unde se inchide). Ce sutien as putea sa imi iau?sadFara sutien chiar nu pot sa ma duc...mai ales ca am sanii foarte mici si vroiam un sutien push upsad

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu cred că este o mare problemă dacă se vede sutienul.
Încearcă să acoperi pe cât poţi, să nu fie foarte, foarte vizibil.
Culoarea sutienului să fie de culoarea rochiei.

O zi frumoasă!

| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Încearcă unul cu bretele transparente.happy
Sau unul de aceiasi culoare cu rochia.
Zi faină!

| Alice a răspuns:

Buna.
i-ati un sutien transparent doar in spate sa fie transparent in fata nu.
si bretele tot transparente.
altfel nu stiu. sau i-ati un fel de sacoas din acela micut sau un sacoas dragut nu stiu. sper ca te-am ajutat, take care.

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna, pai ar trebui sa iti iei un suteine gen culoarea pielii adica crem sau depinde de pielea ta. Am vazut la tv ca se poarta si nu conteaza daca se vede, daca nu vrei sa se vada poti sa-ti pun un şal deasupra si gata.

| Loka a răspuns:

Uita`te la sutien si daca poti sa-i iei bretelele jos, ia`le si pune`ti transparente, sau sunt sutiene cu totul transparente nu doar bretelele.Asa am patit si euoh go on si am schimbat bretelele si a fost ok
tongue.MUlt succes

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Ia-ti dala cu bretele transparente;) http://www.google.ro/......tp?/imgres
se gaseste in mall sau in IDM;)

| Ladybuug a răspuns:

Cauta in magazine [ jolidon de exemplu, chiar daca sunt scumpe big grin ] sutiene cu spatele transparent.

| Rez0o a răspuns:

Incearca un sutien cu, cupe si bretelele si partea de spate transparente!
Asa am patit eu la o nunta! Dar s`a reezolvat cu bretele si partea in care se incheie transparenta