| carmina34690643 a întrebat:

Hei fetelor! Ce credeti de imbracamintea deschisa la culoare si putin lejera? Cum ar fi niste rochii/bluze albe si vaporoase,haine deschise cu imprimeuri florare, puncte sau haine mai colorate dar tot cu imprimeu? Ce ati alege? Astept cat mai multe pareri! Argumentati de ce va place stilul ales!

6 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Imbracamintea deschisa la culoare si mai ales vaporoasa este mai mult pentru vara, dar daca te simti ok in ea atunci merge oricand! imprimeurile sunt f fashion.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Imbracamintea deschisă la culoare si comoda! Pastelurile sunt culori plăcută la vedere, si vreau sa mă simt bineeeee! Nu vreau sa stau "sugrumata" de un Corset Roz Aprins! happy

| Chøço a răspuns:

Mie una imi plac hainele deschise si inchise la culoare. love struck Imi place imbracamintea lejera. happy

| Uza a răspuns:

Ma simt foarte bine intr-o imbracaminte lejera.
Culoarea poate sa fie si inchisa si deschisa,in general sa fie alb,albastru sau negru.
Daca are nasturi sau fel si fel de tampenii nici nu vreau sa le vad, oricat de mult mi-ar place, nu le cumpar din aceasta cauzahee hee
Acest stil se potriveste perfect in zilele/noptile calduroase de vara pentru ca iti da un aer natural, simplu dar in acelasi timp foarte sofisticat, se impreuneaza perfect. Pari mai sexy intr-o asemenea vestimentatie, iti pune in valoare corpul intr-un anume fel.
Parerea meahappy

| AngelAna1997 a răspuns:

Imi place mult imbracamintea deschisa deoarece iti lumineaza privirea