| Emrys a întrebat:

Daca pe parul saten inchis spre brunet se pune o culoare mult mai deschisa , nuanta se poate deschise ? macar cu un ton ?Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Lolll a răspuns:

Se deschide dar nu mult. Tias propune daca ai mai fost vopsita se folosesti decolorant si apoi vopseaua.
Sper ca te-am ajutat.;*

| Emrys explică (pentru Lolll):

Si cam ce nuanta ar putea deschide macar cu un ton?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lolll a răspuns:

Depinde ce culoare vrei. Daca vrei blonda ai putea sati alegii o culoare mai deschisa iar atunci o sa te mai deschida. Orice culoare vrei doar sa fie deschisa la culoare pentru ca atunci o sa til deschisa cu un ton sau 2.happy

| Emrys explică:

Eu vruiam un ciocolatiu si nu stiu ce nuanta sa-mi iau sa mi-l deschida.

| Lolll a răspuns (pentru Emrys):

Un blond mai deschis cred ca ar merge dupa daca ai rabdare te dai cu ciocolatiuhappy