| anonim_4396 a întrebat:

Hei, fetelor! Voi folositi ulei de ricin pentru gene? Daca da, la cat timp il aplicati si cam in cat timp ati observat ca ar avea vreun efect tratamentul?big grin
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| byby_7370 a răspuns:

Eu folosesc de 4 zile pe gene si sprancene si sa stii ca incepe sa se vada putin rezultate.am inteles ca in 2 sau 3 saptamana se vad rezultate foarte bune.eu aplic seara inainte sa ma bag in pat si ma spal dimineata cand ma trezesc dar poti sa stai asa si 4-5 ore.cum vrei. sper ca ti-am fost de folos