| Corina64 a întrebat:

Hei fetelor, vreau sa va întreb ceva, curând începe școala și vreau sa îmi cumpăr un ghiozdan de la Michael Kors, cele care aveți acest ghiozdan va întreb, încap și caietele studențești în el. Sincer nu vreau sa dau banii degeaba pe el și sa nu îl pot folosi la școală.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, am înțeles, vrei să ne "emoționezi" cu ghizdanul tău Michael Kors. Suntem ko cu toții!

| Furnicuta000 a răspuns:

Ghiozdanul ala are inaltimea de 30 cm si latimea de 25 cm. Un caiet studentesc are inaltimea de 29, 7 cm daca nu ma insel deci da, ai putea indesa un caiet acolo dar nu prea multe...

| Speranta12 a răspuns:

Majoritatea fetelor pe care vrei tu sa le intrebi au doar fake-uri laughing

| Corina64 explică (pentru Speranta12):

În ziua de azi pana și cele fake sunt copiate atât de bine încât zici ca s originale

| Ale5184 a răspuns:

Ce figuri aveti pe banii părinților