| KSD a întrebat:

Hei girls. stiti vreuna ceva magazin unde pot sa imi gasesc pantofi masura 42 la fete? sau sandale mi-ar trebui mai mult... traiesc pe picior mare,stiu, si doar in deichmann imi gaseam dar acum ceva elegant nu gasesc, ceva magazin online? mersi

2 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Http://www.deichmann.com/......pumps.cat; jsessionid=E1411CE969767FB44C8043A7CFB14C36.appserver11t6
http://www.deichmann.com/......andale.cat

| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro, cu sigutanta vei gasi acolo sandale sau pantofi nr. 42