| numede5stele a întrebat:

Hei,hei! Fetelor,ce produse de stylling folositi? Mie imi sta parul umflat si la varfuri nu sta ok... (Desi am parul drept) sta ciudat.Ce imi recomandati? Multumesc,voturi, funda:**

1 răspuns:
| yonik1001 a răspuns:

Iti recomand spuma de par sau un produs bun pentru varfuri. eu folosesc o perie rotunda si putin fixativ ca varfurilr sa tea cat mai ok. invarti varfurilr pr perie dai cu fixativ tii un min varfurile pe perie dupa dai drumul si gat. o sa iti stea f bine varfurilr. sau mai am o metoda. seara inainte de culcare pe o bentita sau o esarfa legata pe frunte invarte suvite nu prea groase de par si dim ai sa vezi ca iti vor sta varfurile super bine.
sper ca te am ajutat daca nu intra pe youtube si cauta miremi sau ultrafeminin ele te vor ajuta super mult