| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce produse naturiste folosiți pentru părul electrizant?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu folosesc clatirea finala cu apa in care torn foarte putin otet de mere.Am mai spus despre asta pe aici, ma mir ca nu mi-a sarit nimeni in cap. laughing Nu, nu miroase, ci lasa parul moale, usor de pieptanat etc. Balsam nu folosesc, iar parul imi ajunge pana la fund.Cred ca merita incercat, e cea mai ieftina solutie (atentie, nu trebuie incercat pe parul vopsit).

| Jamiraese a răspuns:

Hei, pot spune ca am parul foarte electrizant, nu am folosit nici un produs Naturist, contează foarte mult balsamul, cel puțin la mine cu un balsam bun nu mi se electrizează parul și se usucă foarte frumos și sănătos