| YuukiYou a întrebat:

Hei'iii TPU!
As avea nevoie de un croitor/o croitoreasa/ o croitorie buna din Brasov cu preturi accesibile big grin Vreau sa imi fac un costum (Cosplay). Funditawinking

1 răspuns:
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Buna,si eu locuiesc in Brasov, oarecum..., insa este langa Piata Tractoru(din Cartierul Tractoru) o croitoreasa care nu mai tin minte cati-a luat lui mama sa-i scurteze pantalonii, dar nu i-a luat mult si a fost lucru de caliatate daca nu poti sa cauti inauntru la Baumax-x