| SexyChick a întrebat:

Hei happy
imi doream o schimbare de look si m-am vopsit ieri bruneta...
imi place cum imi sta big grin dar la salon mi-a zis ca trebuie sa folossesc sampon pentru par vopsit de acum incolo iar eu azi m-am spalat cu sampon obisnuit. are ceva? :-s si inca ceva big grin spuneti-mi si mie care e cel mai bun sampon/balsam pentru par vopsit happy va pup:*

4 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Foloseste Loreal Paris ELVIVE pe culoarea rosiebig grintongue

| Aries90 a răspuns:

Eu sunt vopsita roscata si folosesc un sampon din gama Nivea si sunt multsumita thinking Este o sticla inalta bleu, cu un chenar rosu, la fel ca si capacul big grin

| babyblue_8473 a răspuns:

Elseve pentru par vopsit este foarte bun! Nu are nimic ca ai folosit alt sampon dar cu cel pentru par vopsit tine culoarea mai mult!

| Anna:) a răspuns:

Pai pentru par vopsit.matusha mea foloseste glyss(crema, balsam si sampon) si are un par foarte frumos, sanatos.Il poti incerca, iar despre faptul ca te-ai spalat cu sampon obisnuit.sincer nu stiu... s-ar putea sa ti se degradeze putin...sau nu stiu.