| николи a întrebat:

Buna tuturor.
Acum o luna eram bruneta, am mers la salon si m-am lasat in mina stilistilor sa-mi faca o schimbare. Si m-au vopsit blonda-auriu. Nu-mi place culoarea asta si nu le puteam spune asta, deci vreau sa revin la culoarea mea. Cum sa ma vopsesc eu acasa? ce culoare trebuie sa cumpar ca sa fie asa cum a fost natural? Mersi mult pentru ajutor.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu le spui? tu erai clientul acolo, de aia ai platit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu le puteai spune? Tu esti clientul, deci e alegerea ta ce faci cu parul ala, ei trebuie doar sa execute.

| николи explică (pentru anonim_4396):

Da stiu asta, dar imi era rusine sa le spun au depus atita munca si la urma. sa le spun asa nu puteam.

| николи explică:

Cum sa scap de blond?