| anonim_4396 a întrebat:

Hei! la o rochie asa http://www.cristallini.ro/rochie-de-cocktail-18177 (cea pe albastru) ar merge o pereche de pantofi culoarea nude?

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De regula s-ar potrivi (chiar excelent) insa deponde si de model, insa nu prea vad cum ai putea da greswinking

| LadyDy01 a răspuns:

Da,dar si o pereche galbeni ar merge.

| Adixuuu a răspuns:

Va multumesc mult pentru raspunsuri m-au ajutat mult

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns:

Unde ai vrea sa te imbraci cu rochia?
Tu ai ales o combinatie eleganta dar mai sobra, mai discreta, cu nuantele astea de ocru-nisipiu la pantofi.
Daca nu vrei sa scoti in evidenta pantofii, e bine asa.

| Adixuuu a răspuns (pentru michelia):

La banchetul se sfarsit de an il facem intr-un restaurant superb din Bucuresti si am nevoie de o tinuta eleganta

| michelia a răspuns (pentru Adixuuu):

Este eleganta, clasica.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Da, ar merge foarte bine.

| oanaaa16 a răspuns:

Da merge foarte bine, dar o poti combina foarte bine si cu portocaliu, sau argintiu. Daca esti mai indrazneatawinking