| Bubutita a întrebat:

Hei lume, vineri am banchetul si as vrea sa imi fac pe mana o imitatie e tatuaj cu semnul infinitului chiar aici:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dar nu stiu ce ce, nu am chef sa imi murdaresc rochita si nici sa ma fac de cacao:))
Sunt penibila, stiu, dar na, imi plac tatuajele si as vrea ceva care sa reziste ceva timp.
Dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Incearca un marker, de preferinta unul mai rezistent mai de firma ca sa tina si sa nu ti se stearga in caz ca transpirihee hee

| Bubutita explică (pentru Adelina004):

Multumesc, o sa incerc maine sa vad aca rezista.:*

| Adelina004 a răspuns (pentru Bubutita):

kiss