| GabiGabrielle a întrebat:

Hei. Merge sa iau rochie verde mulata cu maneci trei sfert cu ciorapi subtiri si UGG-uri bej? Daca daca ce UGG? Scurte sau lungi? Si peste ar merge palton bej si o esarfa culoarea rochiei?

4 răspunsuri:
| GabiGabrielle explică:

Mentionez ca rochia este scurta.

| lizucalisuca a răspuns:

Mai degraba esarfa se asorteaza cu incaltarile.

| 78buc a răspuns:

Parerea mea este ca nu prea ar merge cu uggi in rest e bine, daca iti iai uggi atunci fara ciorapi dar incearca niste colanti negri sau albi, visini, insa daca vrei ciorapi atunci fa-o fara uggi

| jolidon12 a răspuns:

In nici un caz laughing Nu face niciodata greseala de a combina UGGuri cu rochite. Niciodata, crede-ma, o sa rada toata lumea de tine. Si nu, la o rochie verde bejul nu se pupa. Cauta niste pantofi verzi simpli sau cu sclipici ori negrii.