| Sîrca_Ionel_1996 a întrebat:

Hei. Mi-am luat o pereche de converse din pânza care ma strang destul de rau. Aveti niste soluții cum as putea sa-i lărgesc?

3 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Hei!
Dacă sunt din material textil nu ai ce să le faci. Numai încălțămintea din piele poate fi lărgită prin diferite metode.

| daniel33441 a răspuns:

Daca sunt numarul tau insa tot te strang pune multe perechi de sosete in picioare sau sosete foarte groase baga picioarele in papuci si mergi vreo juma de ora cu ei prin casa stai pe varfuri etc.materialul ar trebui sa fie mai lejer dupa asta.insa daca nu sunt numarul tau nu ai ce face

| premierevideo a răspuns:

Nu ai cum. ai luat numarul care credeai ca ti se potriveste. Nu a fost sa fie.Schimba-i.