| EvangelineDS a întrebat:

Hei! Mi-am vopsit parul roscat, iar acum de fiecare data cand ma spal pe cap imi curge din par, nu prea mult. Dupa ce m-am vopsit m-am spalat de vreo 2 ori si cu samponul acela ce era in cutie. Ce sa fac? Vopseaua nu mi s-a dus de pe par deloc.

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Nu prea ai ce face, dupa cateva spalari nu o sa mai fie la fel. Sau nu ai clatit bine cand te-ai vopsit sau poate e de la vopsea. Am patit si eu o data cu o vopsea negru-albastrui. Dupa cateva spalari nu o sa iti mai iasa culoarea, iar pe par nu o sa ti se vada oricum, in sensul ca parul o sa-ti ramana roscat in continuare happy