| Georgyana20 a întrebat:

Hei! Mi-am vopsit parul roscat la salon, iar acum de fiecare data cand ma spal pe cap imi curge din par. Problema e ca duminica plec intr-o vacant unde o sa stau mai mult la piscina si imi e groaza de ce o sa se intample pe acolo.
Aveti idee daca in apa aia cu clor de la piscina o sa iasa la fel de rau vopseaua din par?
Ce as putea sa fac sa nu imi mai curga vopseaua din par?
Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

De obicei e asa doar la primele spalari dupa vopsit... Daca totusi nu vrei sa risti, prinde-l la piscina si evita sa il uzi.