| anarawwr a întrebat:

Hei!
Mi-as dori niste incaltari All Star (Converse), de fete. Imi plac extrem de mult, dar as vrea sa gasesc pe internet niste modele (chiar si simple, le ador ) la un pret mai mic, in jur de 150 de RON. Sa nu treaca de 200 leiwinking. Daca stiti astfel de site-uri, va rog, ajutati-ma. Sau poate ca stiti un loc bun de unde i-ati luat voi.
Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Daca vrei converse fake-uri sunt 200 gasesti peste tot!
Cei originali sunt peste 200 de lei.
Daca tu te simti bine stiind ca porti fake-uri big grin treaba ta.

| Camelisa a răspuns (pentru Camelisa):

Sub* scuze

| anarawwr explică (pentru Camelisa):

Draga, am intrebat de parerile voastre. Apropos, am gasit cativa sub 200, nu sunt fake-uri dar sunt galbeni si au un model cam. Naspa. Nu te mai ambala.

| Camelisa a răspuns (pentru anarawwr):

Chill out nu se ambaleaza nimeni laughing ti-am spus parerea mea
laughing

| anarawwr explică (pentru Camelisa):

Cum zici tu.

| barbie777 a răspuns:

Asta e ce stiu per ca te-am ajutat:
http://www.google.ro/......tp?/search