| anarawwr a întrebat:

De ceva timp caut niste incaltari (tenisi) se7.en. Aceia care seamana cu All Star. Mda, stiu ca sunt chinezarii, dar imi trebuie neaparat. Am cautat, dar pe internet nu prea gasesc. Stiti voi site-uri de unde pot cumpara? Nu prea vreau sa treaca de 100 RON, mai ales la calitatea lor. Multumesc mult! Funda!
P.S. Daca sunteti din Craiova, atunci spuneti-mi niste magazine unde ati vazut happy

2 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Poti sa gasesti prin Sucpi (sunt din Craiova). Gasesti in aproape orice magazin de incaltari din Sucpi