| AlleyAlle a întrebat:

Hei. niste pareri cum as putea sa-mi deschid culoarea parului.
p.s. am folosit de mai multe ori vopsea in nuanta roscat

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Oxidant + pudra decoloranta de la kallos. E foarte bun, iti decoloreaza parul foarte repede (10-15 minute deja incepe sa se observe diferenta), insa, dupa asta trebuie sa ai si un tratament pentru fortifiere deoarece decolorantul o sa-ti arda putin parul.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca cu pudra decoloranta dar parul tau fiind roscat sa nu te astepti la o reusita din prima...