| ayearwithoutrain a întrebat:

Hei! Nu stiti cumva cum as putea scapa de pistrui? Nu sunt foarte proemintenti, dar mi-ar placea sa nu-i am deloc.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Du-te la farmacie si cere o crema pentu depigmentare, farmacista iti va recomanda o crema si tot ce trebuei sa faci este ca seara sa te dai cu ea pe pistruii si in timp ei se vor decolora.

| Anna0607 a răspuns:

Hei! Pe acest site iti arata foarte simplu cum poti sa scapi e pistrui. http://www.adevarul.ro/......99018.html

| alucianna a răspuns:

Zeama de lamaie sau ceai concentrat de musetel. Ai grija cu al doilea, ca daca te stergi si pe sprancene, e posibil sa le decoloreze.
Dar cam astea depigmenteaza si uniformizeaza. Nu am pistrui, nu bag mana in foc. Eu am folosit pentru cicatrici de alea de la bubite rupte cand eram mica si proasta, si am auzit ca sunt bune si la pistrui.
Dar ai nevoie de o rabdareeee!