| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei o sa fac niste poze...si o sa imi iau o rochita scurta ca de printesa rosie si ma gandeam sa-mi iau sosete lungi pana la genunchi negre...Ce ziceti ar merge? Numai cA in picioare ce sa-mi iau ceva cu toc sau tenisi? si ce culoare?
As vrea niste site-uri cu poze asa ca eu n-am gasit si sa-mi fac o idee dau FUNDA SI VOT LA CEL MAI BUN RASp!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aş lua şosete verzi şi scurte, la gleznă. Şi o pălărie kaki.

| anonimuta123456789 a răspuns:

Stiu ca o sa ti se para aiurea dar e stil gen violetta

| Prea_Mult_Vorbesti_1989 a răspuns:

Serios ce am citit aici deja ma doare capul, rochie scurta cu sosete pana la genunchi si negre... asa combinatie?
Mai reflecteaza, ori te imbraci elegant ori o arzi altfel nu incerca sa o faci pe "Fashionista", ca o sa iasa o drama. Multa bafta.

| NicollNikkyKv explică (pentru Prea_Mult_Vorbesti_1989):

Ok, multumesclaughing Eu doar am cerut sfatul altora nu am zis ca o sa ma imbrac neaparat asa big grin.

| smaranda11 a răspuns:

Buna!
Eu ma pricep la moda si as zice ca nu ar merge sosete chiar daca sunt lungi. Sfatul meu este sa iti ei niste strampi rosii, negrii sau albi.
Sper ca te-am ajutat!
happy
Funda?