| Madalina_6514 a întrebat:

Cu ce sa ma incalt la banchetul de terminare a clasei a 8a? mi-am cumparat o rochita de culoare blue si e foarte scurta. avand in vedere ca am picioarele lungi si subtiri cu ce sa ma incalt? ma gandeam la niste cizme de vara pana la genunchi negre ce ziceti? vreau cateva sfaturi.multumesc

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Niste sandale s-ar potrivi destul de bine, insa daca vrei sa fii mai nonconformista poti sa porti si o pereche de cizmulite de vara. Bafta!winking

| kidulinha a răspuns:

Mai bine i-ati ceva cu toc. Daca nu poti s amergi pe tocuri f inalte. i-ati ceva cu toc micut.Park sunt mai speciale niste sandale. Mai ales daca nu porti de obicei tongue ma rog cum vrei. thinking

| Yana a răspuns:

Ceva fara tocuri sa poti dansa, fara sa te descalti. Nu e frumos ca o domnisoara/doamna sa se descalte in public. Cizme, in nici un caz. O sandaluta ceva, sau un fel de opincute mai decupate, daca tot zici ca ai picioarele lungi.

| wanda a răspuns:

Eu zic ca la banchet s.ar potrivi mai mult o pereche de pantofi draguti si cu tocbig grin

nu cizmehappy

| AndreEa_8847 a răspuns:

Nu`ti lua cizme de vara ca nu o sa se vada super bine.vezi ca sunt niste sandale lungi fara tok super frumoase.eu am p alb.si se vede bine cu orice rokitza. daca gasesc p net o sa-ti arat.sunt lungi.se inkid ori p fermoar. ori p arici din ala depinde cum gasesti.sunt pna la genunchi

Baftaaa :*

| ealextpu a răspuns:

Poti alege de aici cizme de vara: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara